نمونه کارهای گروه طه النبی (ص)

اسماء الحسنی جمعی از صفات خداوند است که در حدود 50 سال پیش توسط یکی از استاتید بزرگ مصری آهنگ سازی شده و در سال 1372 توسط گروه اهل البیت و به سرپرستی استاد هادی آرزم در سازمان صدا و سیما ضبط شد.
 

کار پیش روی شما سروده ای از آقای جواد جهان آرائی هست که استاد سید محسن موسوی قسمت هایی از این سروده را آهنگ سازی کرده اند. زمان این کار 2 دقیقه و 37 ثانیه است. انشاءالله که مقبول درگاه حق قرار بگیره.

این کار 4 دقیقه ای قطعه شعر زیبایی است در وصف مولایمان امیر المؤمنین علی (ع). همه ی شما عزیزان قطعا با متن این قطعه آشنا هستید. استاد "عباس شهری" سراینده این اثر زیبا هستند که در گروه طه النبی (ص) این شعر توسط استاد "سید محسن موسوی" آهنگ سازی گردیده. انشاءالله که مورد رضایت درگاه حق تعالی قرار بگیرد و شما عزیزان از شنیدنش لذت ببرید.

قطعه "یابن الحسن (عج)" قطعه ای فارسی-عربی است در مدح مولایمان امام زمان (عج). این شعر زیبا را آقای "سید مهدی میرداماد" سروده اند که قسمت هایی از آن توسط استاد "سید محسن موسوی" آهنگ سازی شده. امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

لینک این قطعه در سایت تبیان

این قطعه زیبا بخشی از سروده سرکار خانم "منصوره عرب سرهنگی" در رابطه با ولادت حضرت فاطمه (س) می باشد که توسط استاد "سید محسن موسوی" آهنگ سازی گردیده.
 

این قطعه ی زیبا به مناسبت ایّام الله دهه فجر، دهه ی پیروزی انقلاب اسلامی ایران تهیه شده است. قطعه ی زنده ی این کار به همراه قطعه ی فارسی معروف "بهمن خونین جاویدان" اجرا می گردد.

صفحه‌ها